E-postsupport@turnemerch.shop
Hjem /Joe Bonamassa /Red Rocks /Joe Bonamassa 2024 Retro Red Rocks singlet dame bomull

-26%

Joe Bonamassa 2024 Retro Red Rocks singlet dame bomull
Joe Bonamassa 2024 Retro Red Rocks singlet dame bomull
Red Rocks

Joe Bonamassa 2024 Retro Red Rocks singlet dame bomull

5.0 (1)
235,12 kr 173,77 kr

Joe Bonamassa 2024 Retro Red Rocks singlet til dame. Offisiell lisens med tourmotiv fra Red Rocks-showene.


På lager

Size

  • Small
  • Medium
  • Large
  • XL
  • 2XL
  • 3XL
  • 4XL
- 1 +
· Gratis frakt fra 460,00 kr, ellers 92,00 kr 30 dagers returrett · support@turnemerch.shop

Kjøp 2 eller 3 og senk prisen

9 personer ser på denne varen.

Kategorier : Red Rocks

SKU : TUR-RED-212

Beskrivelse

Singletutgaven fanger stemningen fra Red Rocks-helgen 2024. Trykket sitter på lett, ringspunnet bomull som fungerer på festival og varme dager. Du sparer 61,35 kroner mot veiledende på denne nå.

Dametopp til konsert og sommer

Ermløs modell gir frie skuldre og god lufting. Kombineres med shorts, jeans eller under åpen skjorte. Motivet gjør den også til et samleobjekt etter utsolgt helg.

Finn riktig damestørrelse før bestilling

Damefasongen følger brystmål fra 35–53 tommer i S til 4XL. Mål brystet og sammenlign med størrelsestabellen. Vil du ha løs passform til konsertbruk, gå én størrelse opp.

Stoff og stell av trykket

4,7 oz ringspunnet bomull. Vaskes kaldt med vrangen ut og tørkes på lav varme. Ikke bruk blekemiddel. Stryk med lav varme om nødvendig, ikke rett på trykk.

Funksjoner
  • Offisielt motiv fra Red Rocks 2024

  • Lett bomull som puster i varmen

  • Damefasong i S til 4XL

  • Vask: Maskinvask kaldt, tørkes på lav varme

  • Motiv: 2024 Retro Red Rocks, tourmotiv

  • Lisens: Offisiell Joe Bonamassa-lisens

  • Materiale: 100 % ringspunnet bomull, 4,7 oz

  • Produkttype: Singlet / tank, dame

  • Størrelser: S–4XL etter brystmål

  • Selger: Turnemerch

Ofte stilte spørsmål
Er singletutgaven trang i størrelsen?

Damefasongen er smalere over bryst og midje enn unisex. Mål deg og velg etter brystmål, ikke etter vanlig herret-skjorte.

Holder trykket seg?

Ja ved kald vask med vrangen ut. Unngå blekemiddel og høy tørketrommelvarme.

5.0 (1)
5 1
4 0
3 0
2 0
1 0
Kundeanmeldelser
1
5.0
e*j
Verifisert
Digg

Ble skikkelig fornøyd, myk og fin passform.

Relaterte produkter
Vis alle
4.0 (3)